Nasze kursy maturalne w Warszawie - opinie
Przeczytaj opinie o naszych kursach maturalnych! Jesteśmy niewielką firmą, w której wkładamy całe serce, aby nasze zajęcia dokładnie realizowały potrzeby naszych uczniów.
Poznaj też historie naszych absolwentów!
Magdalena Bienkowska
1 miesiąc temu
Bardzo polecam. Syn zadowolony z korepetycji z fizyki z Panem Janem, bardzo dobre przygotowanie do matury.
Agata Filipowicz
4 miesiące temu
Bardzo polecam kurs z fizyki. Świetne przygotowanie do matury i przyjemna atmosfera.
Aleksander Wilkowicz
4 miesiące temu
Mili, cierpliwi wykładowcy. Pan Jan wszystko dokładnie tłumaczy i można się z nim zawsze dogadać.
Krzysztof Iwańczuk
4 miesiące temu
Super miejsce! Mam zajęcia z Jankiem i jestem bardzo zadowolony. Miła i luźna atmosfera na lekcji. Polecam
Mateusz Łukasik
4 miesiące temu
Bardzo dobra lokalizacja. Świetni nauczyciele, zaangażowani i bardzo dobrze przekazujący swoją wiedzę. Zero problemów z kontaktem z nauczycielami, szybkie odpowiedzi. Polecam wszystkim!
Julia Swacha
10 miesięcy temu
Pani Marysia jest świetną korepetytorką matematyki. Potrafi tłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób, a dzięki jej pomocy dużo lepiej radzę sobie z zadaniami. Zajęcia są ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze.
Hubert Cebeliński
10 miesięcy temu
Praca w Instytucie Maturalnym to świetna przygoda. Jan i Stanisław mimo młodego wieku mają świetną intuicję do rozwoju firmy. Miło jest patrzeć jak rośnie z każdym rokiem i pomaga uczniom osiągać naprawdę dobre wyniki.
Polecam każdemu, kto ma predyspozycje do nauczania a chce nabrać w tym doświadczenia 🙂
Polecam każdemu, kto ma predyspozycje do nauczania a chce nabrać w tym doświadczenia 🙂
Anna Anna
10 miesięcy temu
Serdecznie polecam zajęcia w Instytucie Maturalnym .
Moja córka uczęszcza na korepetycje z matematyki u Pani Marysi ,zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze,córka z chęcią na nie chodzi a co najważniejsze widać efekty pracy .
Pani Marysia jest bardzo zaangażowana a córka dzięki niej zaczyna lubić swój znienawidzony przedmiot .
Moja córka uczęszcza na korepetycje z matematyki u Pani Marysi ,zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze,córka z chęcią na nie chodzi a co najważniejsze widać efekty pracy .
Pani Marysia jest bardzo zaangażowana a córka dzięki niej zaczyna lubić swój znienawidzony przedmiot .
Maria Aniolek
10 miesięcy temu
Bardzo polecam zajęcia do matury z matematyki. Jest przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia i zrozumiale wyjaśniony materiał
Justyna Kanecka
10 miesięcy temu
Polecamy. Syn z oceny 3 z fizyki w 2 LO mat-fiz poprawił się na 5 na koniec roku dzięki jednej godzinie tygodniowo lekcji indywidualnych.
Julia Janowska
10 miesięcy temu
Jesteśmy bardzo zadowoleni z udzielanych korepetycji synowi. Pan Jan Dobrakowski umiał ocenić poziom syna i adekwatnie wesprzeć. Dzięki szybkiemu kontaktowi i dyspozycyjności pana Jana , syn mógł w wakacje powtórzyć materiał z fizyki 1kl liceum i z powodzeniem zdać egzamin komisyjny na profil mat-fiz .
Andrzej
10 miesięcy temu
Syn miał zajęcia z angielskiego u Pani Marysi. Jest świetną nauczycielką – potrafi zainteresować, znalazła podejście do dziecka i nawiązała do jego zainteresowań. Godzina zajęć minęła łatwo i szybko. Pani Marysia z pasją wykonuje swoją pracę.
Filip Romanowski
1 rok temu
Bardzo dobrze zorganizowany kurs maturalny. Przyjemna atmosfera
na zajęciach w połączeniu z solidną pracą i ciekawymi metodami nauki dają ogromne wsparcie w przygotowaniu do matury. Bardzo polecam, mają dobre ciastka
na zajęciach w połączeniu z solidną pracą i ciekawymi metodami nauki dają ogromne wsparcie w przygotowaniu do matury. Bardzo polecam, mają dobre ciastka
Jakub Szymczykiewicz
1 rok temu
Jestem mega zadowolony i mogę polecić każdemu, kto chce się polepszyć z matmy. Janek Dobrakowski to super nauczyciel, na zajęciach miła i luźna atmosfera. Pozdrawiam Janka!!
Dam znać jak wyniki po maturze💪🏻
Dam znać jak wyniki po maturze💪🏻
Szymon Mika
1 rok temu
Bardzo dobrze prowadzone zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z fizyki. Miła atmosfera i możliwość uczestniczenia w lekcjach online.
Concorde
1 rok temu
Uczył mnie Pan Dobrakowski, chodziłem na kurs do kuratora z fizyki. Doskonale wytłumaczone terminy, nauczyciel ma indywidualne podejście do każdego ucznia.
Adam
1 rok temu
Byłem na kursie na konkurs kuratoryjne z fizyki. Uczył mnie pan Jan Dobrakowski jestem bardzo zadowolony z zajęć
Maria Turek
1 rok temu
Serdecznie polecam! Bardzo dobry kontakt, wysoki poziom. Na bieżąco ustalamy kierunek zajęć i sposoby pracy. Warto korzystać z pomocy Instytutu.
Beata Darska
1 rok temu
Zajęcia z matematyki dla 7-mo klasisty prowadzone w sposób ciekawy przez Pana Kubę. Przerabiany jest bieżący material szkolny. Syn chodzi chętnie i są efekty. Widać zaangażowanie zarówno ze strony ucznia jak i prowadzącego. Polecam.
Hanna Boguta-Marchel
1 rok temu
Profesjonalne, bardzo ambitne i skuteczne podejście do przygotowań do przedmiotowych olimpiad licealnych - zaangażowani młodzi ludzie na wysokim poziomie merytorycznym!
Jan Przybysiak
1 rok temu
Świetne miejsce z indywidualnym podejściem do ucznia. Profesjonalni nauczyciele i przyjazna atmosfera. Szczerze polecam jeśli ktoś jest mocno do tyłu z materiałem z matmy 😃
Kacper Zajkowski
2 lata temu
Dobry feedback tylko czasami jest problem w organizacji i większym zaangażowanie
Kacper Woźniak
2 lata temu
Fajna atmosfera, małe grupki. Super prowadzący (matematyka roz pan Jan Dobrakowski). Pan tłumaczy każdemu nikt nie jest pomijany. Dużo matur próbnych. Dobry grafik zajęc. Polecam.
Lena
2 lata temu
Super miejsce, cieszę się, że miałam okazję w takim kursie uczestniczyć, bardzo dużo mi to dało, pan Janek super przygotowuje do matury, fajnie że było przez cały rok dużo rozwiązywanych matur, polecam każdemu!!
Hanna Wojciechowska
2 lata temu
Serdecznie polecam! Małe grupy, indywidualne podejście do każdego i ciekawe metody omawiania zadań maturalnych bardzo pomagają w przygotowaniach do matury z matematyki:)
Szymon Krześniak
2 lata temu
Zajęcia z matematyki rozszerzonej prowadzone w ciekawy i efektywny sposób. Autorskie próbne matury dobrze utrwalają i sprawdzają zdobytą wiedzę. Ogólnie polecam 🙂
stanisław wardak
2 lata temu
Zajęcia w mniejszych grupach, przystosowane do poziomu uczestników. Luźna atmosfera. Praca nad tym co sprawia nam największe trudności. Polecam